O nas

Biuro Obrotu Nieruchomościami „Gwarek Nieruchomości” pośredniczy w sprzedaży, kupnie oraz najmie domów, mieszkań, lokali użytkowych, obiektów komercyjnych i działek.

Wykształcenie prawnicze właścicielki Biura, poparte wieloletnią praktyką w zakresie stosowania prawa, a jednocześnie nasze doświadczenie zawodowe dotyczące rynku nieruchomości oraz działań marketingowych i reklamy, dają rękojmię rzetelnego oraz efektywnego wykonywania czynności pośrednictwa.

Prócz standardowych działań marketingowych mających na celu doprowadzenie do sfinalizowania pożądanej przez Klienta transakcji, dodatkowym naszym atutem jest stałe zamieszczanie ofert Klientów na łamach bezpłatnego dwutygodnika informacyjno-reklamowego „Gwarek Małopolski”, który ukazuje się na obszarze podkrakowskich gmin, w rubryce dotyczącej nieruchomości, a także na łamach „Gwarka Olkuskiego”, gazety ukazującej się na obszarze powiatu olkuskiego.

Ściśle współpracujemy z zaufanymi specjalistami z zakresu rynku nieruchomości, w szczególności wyselekcjonowanymi notariuszami oraz wiodącą firmą doradztwa finansowego, której pracownicy profesjonalnie i szybko uzyskują kredyty pozwalające sfinansować zakup lub remont oferowanych przez nas nieruchomości.

Naszym Klientom polecamy także rzeczoznawców majątkowych, radców prawnych, geodetów, architektów i dekoratorów wnętrz, agencje ubezpieczeniowe, a także rzetelne firmy remontowo-budowlane.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w związku z wykonywaniem czynności w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Legitymujemy się nie tylko wiedzą i doświadczeniem, ale i ciepłym podejściem do Klienta. Bardzo ważne jest dla nas, by Klient czuł się usatysfakcjonowany w kontaktach z nami podczas całego okresu współpracy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.